V zadním traktu kostela Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad zkoušíme (každou středu od 19.15 hodin) a někdy také koncertujeme.
Jednou či dvakrát do roka vyjíždíme do Poříčí na Sázavou, kde jsou naše koncerty v kostele sv. Havla početným publikem vždy velmi přátelsky vítány.
Rádi koncertujeme také v kostele v pražských Kolodějích.
Sborový dům Milíče z Kroměříže někdy navštěvujeme v období adventu.
Několikrát jsme vystoupili také v Komunitním centru Matky Terezy.

V husitském kostele v Dykově ulici jsme v minulosti odehráli celou řadu předvánočních a vánočních koncertů.
Častým dějištěm našich vystoupení býval také farní sál na Habrovce.
 Koncertovali jsme ovšem i v útulné Kavárně Potrvá...
... v Hotelu Olympic ...
ale i v Majakovského sále na náměstí Míru.
A odlehčený závěrečný koncert sezóny neváháme uspořádat třeba v řádně vyzdobené školní tělocvičně.

A to ještě není všechno...

Hráli jsme také v Českém muzeu hudby, v kostele svatých Šimona a Judy, v refektáři kláštera Emauzy, v sále Zpěváckého spolku Hlahol, v kostele sv. Ludmily na Vinohradech, v galerii Portheimka, v Muzeu hlavního města Prahy, v atriu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, v kostele sv. Prokopa v Bráníku, v baptistické modlitebně na Vinohradech, v kostele u Klimenta, v kostele u Salvátora, v restauraci Černý kohout v Klukovicích, v Ta kavárně při Jedličkově ústavu, na novoměstské radnici, v Havlíčkových sadecha mimo Prahu například v Bystřici u Benešova, Čerčanech, Dvorcích na Jindřichohradecku, Jílovém u Prahy, Klatovech, Krabčicích pod Řípem, Lidéřovicích, Sušici, na Švihově, v Třebíči či na Velharticích...